Anunț de recrutare pentru Asistent de proiect

8 ianuarie 2013

ONG Mare Nostrum, Constanța, angajează Asistent de proiect cu normă întreagă.

Descrierea postului:
Asistentul de proiect va avea ca principală atribuție implementarea activităților din cadrul proiectului sub îndrumarea coordonatorului de proiect.

Atribuții si Responsabilități:
• Asistență în organizarea documentației pentru desfășurarea proiectului;
• Asistența coordonatorului în sarcinile administrative ale proiectului;
• Coordonarea sesiunilor de informare publică;
• Întocmirea de rapoarte de activitate la solicitarea coordonatorului;
• Înlocuirea coordonatorului și preluarea anumitor sarcini ale coordonatorului în caz de indisponibilitate a acestuia;
• Participarea la ședințele echipei de proiect;
• Comunicare cu partenerii proiectului.

Calificări și abilităti necesare:
- studii superioare, de preferință de profil(biologie, ecologie);
- abilitate de a organiza, planifica si implementa activități;
- cunoștinte operare pe calculator;
- nivel bun de cunoaștere a limbii engleze;
- abilitate de a desfășura mai multe activități simultan și a de a lucra atât în echipă, cât și independent;
- experiența în managementul de proiect și permisul de conducere cat. B pot constitui un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Se oferă:
- salariu fix corespunzător experienței si pregătirii plus bonusuri ;
- posibilitatea de promovare ;
- program de pregătire și integrare.

Persoanele interesate pot trimite scrisoare de intenție și CV, pănă la
data de 20 ianuarie 2013, pe adresa de e-mail: [email protected] sau pe fax 0242/612422. Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.

Mare Nostrum este o organizație neguvernamentală, nonprofit, care militează pentru protecția mediului Mării Negre și a zonei costiere românești.

Toate drepturile rezervate - LA TROMPETTE COMMUNICATION S.R.L.

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram